Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth дальність передачі | 15 - 30 м |
| Bluetooth® версія | 5.3 |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Адаптер живлення від мережі | 1 шт |
| Аккумулятор | немає |
| Аудіокабель AUX | 1 шт |
| Вес | вся комплектація - 4,9 кг |
| Вхід мережевого адаптера | 100 - 240 В |
| Отношение сигнал/шум | ≥85 |
| Діапазон частот DAB/DAB+ | 174.928 - 239.200 |
| Діапазон частот FM | 87,5 - 108 |
| Зарядное устройство | немає |
| Класс защиты | II |
| Максимальна вихідна потужність динаміка | 80 Вт |
| Напруга USB - вихіда | 5 В |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Номінальна середньоквадратична потужність динаміка | 40 Вт (20 х 2) |
| Розміри (ДхШхВ) | 28,4х22,4х22 см |
| Уровень защиты | IPХ3 |
| Струм USB - виходу | 2,1 А |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 890 ₴












