Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Комплектация | |
| Параллельный упор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | немає |
| Вес | Вся комплектація - 3,9 кг |
| Глибина вибірки чверті | максимум - 7,5 мм |
| Глибина стругання | 0-2 мм |
| Загальна довжина підошви | 290 мм |
| Зарядное устройство | немає |
| Кейс | Є |
| Класс защиты | III |
| Ключ для заміни ножів | Є |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 82 мм |
| Мішок для тирси | Є |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 85 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Число оборотів холостого ходу | 12000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 940 ₴












