Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 2 шт - 1,5 Аг |
| Вес | Вся комплектація - 3,9 кг |
| Викрутка | 1 шт |
| Двигатель | Щітковий |
| Довжина штанги коси | 67 - 93 см |
| Діаметр колес | 120 мм |
| Діаметр різу | 150 мм |
| Зарядное устройство | Штекерна – 1 шт |
| Защитный кожух | 2 шт |
| Категорія захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 2 шт |
| Колеса для тримера | 1 пара |
| Котушка | 6 шт |
| Нож | 5 шт - пластмаса 2Т; 2 шт - метелева 2Т; 1 шт - 40Т |
| Платформа для встановлення котушок | 2 шт |
| Платформа для встановлення ножів | 1 шт |
| Расположение двигателя | Нижнє |
| Рівень вібрації м / с2 | 2 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 75 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 82 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 9000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴




