Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 1 шт - 3 Аг |
| Вес | Вся комплектація – 4,7 кг |
| Двигатель | Безщітковий |
| Длина лески | 15 м |
| Довжина штанги коси | 50 - 83 см |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Діаметр колес | 120 мм |
| Діаметр різу | 230 мм |
| Зарядное устройство | Слайдер 1 шт - 1.3 А |
| Защитный кожух | 1 шт. |
| Категорія захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Колеса для тримера | 1 пара |
| Нож | 2Т - 1 шт; 3Т - 1 шт; 40T - 1 шт. |
| Платформа для встановлення котушок | 2 шт |
| Ремінь | 1 шт |
| Расположение двигателя | Нижнє |
| Рівень вібрації м / с2 | 2 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 83 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Тип лески | коло, нейлон |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 2 640 ₴







