Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | немає |
| Вес | Вся комплектація - 3.6 кг |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Діаметр вихідного патрубка | 3/4 дюйма |
| Зарядное устройство | немає |
| Применение | Для чистої води |
| Класс защиты | III |
| Максимальная высота подъема | 9 м |
| Максимальна заглибна глибина | 3 м |
| Максимальна температура води (°C) | 35 |
| Максимальний розмір часток у воді (мм) | 1 |
| Мотузка | 1 шт - 10 м |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Мощность | 160 Вт |
| Производительность | 3200 л/год |
| Уровень защиты | IPX8 |
| Рівень захисту відсіку для акумулятора | IPX4 |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Упаковка | Картонная |
| Фильтр | 1 шт |
| Швидкознімний роз'єм | 2 шт |
| Шланг | 1 шт - 2,1 м |
Информация для заказа
- Цена: 2 790 ₴




