Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Двигатель | Безщітковий |
| Диск | Поролоновий – 2 шт |
| Додаткова рукоять | 2 шт |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Зарядное устройство | Немає |
| Коло полірувальне з вовни | 1 шт |
| Наждакові кола | 5 шт - P2000 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | Основна ручка: 15,540 м/с2, К = ± 1,5 м/с2Передня ручка: 18.859 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 88 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Упаковка | Картонная |
| Хід ексцентрика | 15 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 2500 - 4800 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт - 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴




