
Акумуляторний вібратор для бетона Procraft CV20 (з булавою 1,5 м) (без акб та зп)
3 660 ₴
- В наявності
- Код: 032021
+380 (63) 363-58-45
Олександр
- +380 (67) 391-07-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Булава | 1,5 м |
| Вага | Вся комплектація - 5,5 кг |
| Двигун | Безщітковий |
| Довжина булави | 1,5 м |
| Діаметр булави | 35 мм |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Клас захисту | II |
| Кнопка | Фіксатор |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 10,79 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Паковання | Картонна |
| Число оборотів холостого ходу | 4000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴



